Куотърбекът на скамейката на Джайънтс Томи ДеВито след угасването на надеждите за плейофи
Снимка: theguardian.com
The Guardian | 2023-12-27 | 20:06:33

Тайрод Тейлър ще замени „Томи Кътлетс“ като титуляр на Ню ЙоркНедрафтираният QB поведе отбора към малко вероятна серия от три победи

Томи ДеВито е излезе като титулярен куотърбек на Ню Йорк Джайънтс и е заменен от ветерана Тайрод Тейлър.

Треньорът Браян Дабол обяви промяната в сряда, като каза, че Тейлър е дал искра на Коледа в загуба във Филаделфия. 34-годишният играч ще започне четвъртия си старт за сезона в неделя срещу Лос Анджелис Рамс (8-7) на стадион MetLife. в Ню Джърси, Де Вито беше титуляр в последните шест мача за Джайънтс (5-10) и ги поведе в серия от три победи, която ги доближи на поразително разстояние от място в плейофите по-рано този месец.

Въпреки това, Джайънтс бяха победени от Сейнтс в Ню Орлиънс на 17 декември и след това надеждите им за плейофи бяха угасени в понеделник при загуба с 33-25 от Ийгълс.

Тейлър, който беше титуляр в три мача, след като Даниел Джоунс беше извън терените поради контузия във врата през октомври, замени Де Вито през второто полувреме срещу Филаделфия с загуба на Ню Йорк с 20-3. Той предизвика атаката и вкара Джайънтс в рамките на 30-25 с пас от 69 ярда към Дариус Слейтън през четвъртата четвърт.

Тейлър, който беше заменен от Де Вито след пробив четири ребра срещу Джетс в края на октомври, също вкара Ню Йорк в територията на Филаделфия в последната минута, преди да бъде пресечен в крайната зона на финалната игра.

Де Вито, който беше с прякор „Томи котлети“, защото харесва сандвичи с пилешки пържоли, завърши 112 от 176 за 1087, осем тъчдауна и три прихващания в осем игри, включително шест старта. Той беше уволнен 36 пъти.

Де Вито, който премина през тренировъчен лагер, започна сезона в тренировъчния отбор, беше преместен в активния списък и започна да играе, след като Джоунс скъса ACL срещу Рейдърс на 5 ноември при завръщането си след контузия във врата.

Тейлър е направил 66 от 107 подавания за 725 ярда, три тъчдауна и едно прихващане.

Източник: theguardian.com